logoznak TAAT

Návrhy moderních dřevostaveb s rovnou střechou

Rodinný dům s plochou střechou

Dřevostavby s rovnými střechami se stávají stále populárnější volbou mezi lidmi, kteří hledají moderní a funkční řešení pro své domovy. Tyto stavby mají řadu výhod, ale také několik specifických vlastností, které je nutné při plánování a výstavbě zohlednit.

Jednou z největších výhod dřevostaveb s rovnými střechami je moderní vzhled, kterým takové stavby disponují. Rovné střechy přinášejí minimalistický a elegantní vzhled, který vypadá skvěle jak na moderních, tak i na tradičních budovách. Navíc taková střecha může být využita jako další obytný nebo zahradní prostor, což umožňuje vytvoření velkého množství užitečného prostoru.

Při návrhu a výstavbě dřevostaveb s rovnými střechami je důležité věnovat pozornost správnému izolačnímu systému. Rovné střechy jsou náchylné k úniku tepla a v létě se mohou stát velmi horkými. Správná izolace může pomoci udržet teplo v zimě a chlad v létě, což zlepší pohodlí uvnitř domu a sníží energetické náklady.

Důležité je také zohlednit náklady na výstavbu. I když jsou dřevostavby s rovnými střechami obecně cenově dostupnější než stavby s klasickou střechou, stále jsou náklady na návrh a výstavbu této stavby vyšší než u klasického domu. Proto je důležité pečlivě plánovat každý aspekt výstavby a hledat způsoby, jak snížit náklady, aniž by to ovlivnilo kvalitu stavby.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz