logoznak TAAT

Rodinný dům vychází z projektu Genepe 069

Dům na klíč v moderním stylu s pultovou střechou musel být upraven a střechu s atikou, dle regulativ obce. Rodinný dům vychází z projektu Genepe 069, byl vypracován s ohledem na požadavky investora a s ohledem na svažitý terén parcely.


Svažitý terén měl být využit pro budoucí dílnu a garáž a skladový prostor. Nakonec na přání investora pod polovinou domu vznikla další obytná místnost, přístupná z nového schodiště. Půdorys domu byl navržen a uspořádán na přání investora, stejně tak jako venkovní vzhled fasády. Rodinný dům dispozičně 2+kk. Po změně nakonec 3+kk.

Obývací pokoj s krbem, komín venkovní nerez, kuchyňský koutem s kuchyňským ostrůvkem. Ložnice s prostornou šatnou. Koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta. U vstupu technická místnost. Malá teráska uvnitř půdorysu domu.

Můžete přejít na přímo na projekt dřevostavby, kde najdete základní půdorys rodinného domu, pohledy, 3D prohlídku exteriéru a základní informace, jako je zastavěná plocha, užitná plocha, investice do výstavby.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz