logoznak TAAT

Materiály použité při výstavbě

Prohlédněte si materiály použité při výstavbě včetně videí instalace podlahového vytápění a zprovoznění Alarmu iGET SECURITY M2B-GSM.

Návody na obsluhu jsou pro vás připraveny ke stažení.

Střešní krytina a střecha domuMateriály použité při výstavbě
Od firmy:   KM BETA    
Vybraná barva střešní krytiny:Dle vašeho výběru ze vzorníku.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Standard barva matová, lesk příplatek. Střešní konstrukce obvykle příhradové vazníky.
Okapové svody    Materiály použité při výstavbě
Od firmy:SATJAM  
Vybraná barva okapu:Dle vašeho výběru ze vzorníku.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Většinou se barevně ladí s barvou střešní krytiny.
Palubkový střešní podhled     Materiály použité při výstavbě
Od firmy:SOKRATES    
Barva impregnace palubek:Dle vašeho výběru ze vzorníku.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Většinou se barevně ladí s barvou fólie na oknech a vstupních dveřích. Palubky smrk.
Fasáda domuMateriály použité při výstavbě
Od firmy:WEBER 
Zrnitost omítky:Dle vašeho výběru ze vzorníku. Zrnitost 1,5 mm – 3,0 mm.
Barva fasády:
Dle vašeho výběru ze vzorníku. Výběr ze 181 barevných odstínů.
Doplňková barva fasádní:Bez doplatku můžete kombinovat dvě barvy (pruhy, rohy).
Doplňkové prvky na fasádě:
Není ve standardu – mohou být kamenné obklady, dřevěné prvky na fasádě, imitace cihliček, imitace dřeva.
Druh omítky:Silikonová
Standardní provedení:ANO
Komínové těleso      Materiály použité při výstavbě
Od firmy:Nový komín
Komín:Jedno průduchový komín, vnitřní průměr 160 mm, keramická vložka, alternativně může být zvolen jiný dodavatel.
V základní barvě fasády:Nadstřešní část komínu je obvykle v barvě fasády domu.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:V podlaze je ke komínovému tělesu přiveden externí přívod vzduchu (kyslík je dováděn z venkovního prostředí a není spalován kyslík z obytných místností).

Jako alternativní zdroj tepla komínové těleso s možností napojení na krbová kamna nebo krb. Zatopit si pro pohodu v domě je určitě příjemný prvek pohodového bydlení.

Ke komínovému tělesu je vyveden i venkovní přítah vzduchu, kdy nespalujete kyslík z místnosti, ale je nasáván z venkovního prostředí. Dnes je již samozřejmostí i provedení přívodu externího vzduchu v základové desce, kde je pak vyústění v podlaze v místě kamen nebo krbu. Nespalujete pak kyslík potřebný k hoření paliva z místnosti, ale z venkovního prostředí.

V každé z postavených dřevostaveb na klíč máte již v ceně standardního provedení komín, který je tak připraven na napojení krbu nebo krbových kamen. Komíny jsou zprostředkovanými stavebními firmami dodávány od renomovaných dodavatelů na českém trhu. Tím je zaručena prvotřídní kvalita. Díky tomuto (alternativnímu) zdroji vytápění v dřevostavbě se Vám nikdy nestane, že při výpadku dodávky elektrického proudu budete bez tepla.

Ve standardní výstavbě je provedeno stavebními firmami podlahové vytápění elektrickým topným kabelem. Ať již ale budete mít ústřední topení na elektrický či plynový kotel, vždy je používáno čerpadlo na elektrický pohon, které pohání vodu v topném okruhu. Při výpadku elektřiny byste tak zůstali bez tepla. V takovém případě stačí zprovoznit krb či krbová kamna a dál si užívat pohody bydlení.

Někteří majitelé si zatopí jen tak pro pohodu v krbu či kamnech, jiní topí častěji, a tak jejich náklady na topnou sezónu ještě více minimalizují. Komíny v průběhu let prošly dlouhým vývojem a dnes splňují i ta nejpřísnější kritéria bezpečnosti a spolehlivosti. V dnešní době komín, který je součástí dřevostavby představuje pro své majitele i jistotu a nezávislost každoročního nárůstu cen dodavatelů energií. Topení dřevem nebo jiným dostupným palivem je investicí nejen v současnosti, ale především i do budoucnosti.

Rozdíl mezi sálavými a konvekčními kamny

Pojďme si nyní povědět víc o kamnech, která si budete chtít opatřit do dřevostavby. Již nadpis ukazuje na dva druhy systému topení. Volba je na Vás a Vašem rozhodnutí.

Konvekční kamna

Konvekční kamna jsou dvouplášťová. Ve spodní části kamna nasávají studený vzduch do prostoru mezi dva pláště kamen. Zde se vzduch ohřeje a stoupá vzhůru. Ve vytápěném prostoru se tak vytváří přirozená cirkulace vzduchu. Sklem dvířek dochází k výhřevu sáláním.

Sálavá kamna v dřevostavbě

Sálavá kamna mají pouze jeden plášť. Oheň ohřeje stěny kamen, teplo je vyzařováno přímo do prostoru kolem. K přímému sálání samozřejmě dochází i přes skleněnou výplň kamen. Tento typ kamen doporučujeme těm z Vás, kteří si chtějí především vytvořit pohodu v obývacím pokoji s příjemným posezením.

Střešní okno   Materiály použité při výstavbě
Střešní výlez od firmy:ROTO    
Umístění okna:U komínového tělesa pro výlez na střechu a ke komínu, jeho revizi.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Součástí dodávky je i střešní nášlap pro servis komínu.
 
OknaMateriály použité při výstavbě
Od firmy:Vorlíček okna a dveře    
Profilový systém:Německý profilový systém GEALAN S8000 IQ s mikroventilací, rozměry oken dle projektu rodinného domu. Kování: okna jsou vybavena kováním značky ROTO.
Zasklení:Izolační trojsklo.
Barva vnějšího dekoru oken:Dle vašeho výběru ze vzorníku.
Barva vnitřního dekoru oken:
Barva bílá, bez fólie.
Parapety vnější:Pozink. Dle vašeho výběru ze vzorníku.
Parapety vnitřní:Plastové. barva bílá.
Standardní provedení:ANO

Trojskla zajistí v letním období menší prostupnost tepla. V kombinaci se žaluziemi se tento efekt ještě zvýší. Dalšími výhodami je vyšší odolnost prostupu zvuku (cca vyšší o 30 %) a navíc eliminace vnitřního rosení. Plastová okna jsou odolná proti povětrnostním vlivům i korozi. Mají vynikající stálobarevnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Výběr designu je velmi široký.

Užijte si pohodlí a komfort v dřevostavbách.

Vytvoří optimální klima, a navíc i sníží spotřebu energie v domě. Díky trojsklu lze ročně uspořit až 1.350 – 4.500 kWh ročně (oproti oknům s izolačním dvojsklem).

Okna s trojsklem v dřevostavbě mají daleko vyšší izolační schopnosti oproti klasicky používaným oknům s dvojsklem, která nesplní v takové míře svými vlastnostmi eliminovat prostup chladu v zimně či vyšší teploty v letních měsících.

Rádi budoucím zájemcům o dřevostavbu poskytneme přes zprostředkovanou stavební firmu kvalitu již při výstavbě rodinného domu, která se každému vlastníkovy stavby do budoucna vyplatí jak v komfortnějším bydlení, tak i v úsporách provozu.

Hlavním ukazatelem, který vypovídá o izolačních vlastnostech daného okna (i jiných konstrukcí), je součinitel prostupu tepla Uw s jednotkou W/(m2K). Další výhodou plynoucí z vyšší tepelné izolace je menší ochlazování interiérového skla a tím snížení rizika rosení skla i rámů oken.

Okna s trojskly mají menší hodnotu součinitele Uw a propouští tedy méně tepla ven z dřevostavby. Shrňme si krátce a výstižně výhody trojskla v zimních měsících teplo nebude unikat rychle pryč a v letních měsících významně omezí průchod tepla do obytného prostoru dřevostavby.                  

Interiérové žaluzie Materiály použité při výstavbě
Od firmy:Vorlíček okna a dveře
Interiérové žaluzie:V pobytových místnostech. Pobytové místnosti: obývací pokoj, ložnice, pracovna, kuchyňský kout, dětské a ostatní pokoje, včetně oken francouzských.
Standardní provedení:
ANO
Poznámka:Ve standardu barva bílá, koresponduje s vnitřní barvou oken. Barevné a jiné odstíny s dřevo dekory – příplatek rozdílu ceny
Vchodové dveřeMateriály použité při výstavbě
Od firmy:Vorlíček okna a dveře
Profilový systém:Německý profilový systém GEALAN S8000 IQ. Klika: KxM ocel
Barva vnějšího dekoru dveří:Dle vašeho výběru ze vzorníku. Shodná s dekorem oken,
Barva vnitřního dekoru dveří:Bez dekoru, barva bílá.
Typ vybraných dveří:Dle vašeho výběru ze vzorníku, prosklení čiré nebo matné sklo, volba je na vás.
Standardní provedení:
ANO

Soukromí Vám zajistí interiérové žaluzie v pobytových místnostech jako je obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pracovna, dětský pokoj. Ovládáním si lze přizpůsobit intenzitu stínění a propustnost světla.

Pestrá škála barev, snadné ovládání řetízkem, přes lamely je protažena páska široká 5 mm. Může být i v provedení celkového zastínění, s koncovou tvarovou lamelou nebo zaobleným horním profilem. Vzorníky mají širokou kolekci, reálné barvy a struktury materiálu, kterou vám rádi předvedeme při osobním.

Interiérové stínění je mnohdy praktickou záležitostí, ale může být i dekorativním prvkem ve Vašem domě. Využít můžete stínění podle vlastních potřeb v interiéru domu. Žaluzie vytváří i stávající vzhled jednotlivých místností. Jednoduché provedení jednotlivých lamel znamená i snadné ovládání a nastavení.

Žaluzie mohou pro Vás být praktickým pomocníkem, který k Vám vpustí přesně tolik světla, kolik právě potřebujete.

Proto jsme se rozhodli Vám v rámci výstavby rodinného domu na klíč dopřát i tento prvek do obytných místností jako jsou obývací pokoje, ložnice, pracovny, pokoje pro hosty, dětské pokoje. 

Interiérové dveře    Materiály použité při výstavbě
Dodavatel firma:ERKADO
Typ výroby ve standardu:„FINISH“ – typy ve standardu: do částky 2.450Kč
Kování do všech int. dveří:WB LINE
Standardní provedení:
ANO
Poznámka:Za prosklení dveří nehradíte příplatky. Je jen na vás, jaký typ prosklení zvolíte, cena zůstává u dveří stejná.

Dvoje posuvné dveře – v ceně domu

Abychom Vám zpříjemnili bydlení v novém domě, připravili jsme pro Vás ve standardním provedení výstavby rodinného domu dvoje posuvné dveře do pouzdra.

Zasunutí dveří do pouzdra je hned na pohled velmi elegantní. Výhodné je například umístění takových dveří mezi zádveří a chodbu. Takové dveře oceníte v chladném období, kdy je jednoduše vysunete, naopak v letních měsících mohou být stabilně zasunuté a tím se opticky i zvětší prostor, dveře nikde nepřekáží.

Další vhodné využití dveří do pouzdra je třeba mezi šatnou a ložnicí. Obvykle jsou instalovány mezi zádveřím a chodbou. Toto řešení umožňuje stálé otevření v jarních a letních měsících, kdy jejich využití v předělu chodby a zádveří není potřeba. Navíc uložením dveří v pouzdře nikomu nepřekáží.

Stálým otevřením chodby a zádveří se místnosti opticky zvětší, vznikne tak i snazší pohyb v domě. V chladnějších podzimních dnech nebo v zimním období jejich používání zabraňuje při vstupu do domu průniku chladu zvenčí do chodby.

Další časté využití interiérových posuvných dveří je preferováno v šatnách, technických místnostech, komorách. Neméně důležitá informace je ta, že Vámi zvolený tvar a dekor ostatních interiérových dveří v domě je naprosto shodný s dveřmi v pouzdře, a to i včetně případného prosklení.

Pokud byste se pro posuvné dveře rozhodli i v průběhu výstavby, je možné využít posuvné dveře na stěnu (pokud nebylo instalováno pouzdro do stěny).

Pět výhod posuvných dveří:

Podlahové krytinyMateriály použité při výstavbě Materiály použité při výstavbě
Od firem:SIKO-koupelny a V – Podlahy
Podlahové krytiny:Cena: do 350 Kč/m² včetně DPH. Podlahové krytiny jsou účtovány včetně prořezu s ohledem na rozměry místností a rozměry jednotlivých druhů krytin včetně DPH.
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Standardně jsou zadlážděny: zádveří, technická místnost, koupelna, toaleta. Ostatní místnosti ve standardu lino, plovoucí podlaha, koberec. Vinyl s doplatkem rozdílu ceny oproti standardu.
Obklady a dlažbyMateriály použité při výstavbě
Od firmy:SIKO – koupelny
Výšky obkladů:Standard výšek obkladů: koupelna standardně 205–210 cm, toaleta cca 150 cm, kuchyňský kout obkladový pás cca 60 cm (tolerance výšek se řídí dle výběru rozměrů keramického obkladu).
Dlažby:350 Kč/1 m² včetně DPH.
Obklady:350 Kč/1 m² včetně DPH.
Vana:Akrylátová vana 170×70 VIT700 nebo rohová 100×150 DI1500L (P nebo L) – (alternativně místo sprchového koutu). 
Sprchový kout:MUS90CRT (alternativně místo vany).
Umyvadlo:NEO  55 cm s krytem sifonu.
Toaleta:Geberit.
Umývátko na toaletě:Řada JIKA-Olymp Deep, rozměr 50x23x16
Baterie:Chromové pákové, řada S-LINE (umyvadlová, sprchová a vanová).
Poznámka:Výběr SIKO-koupelny (specifikace obkladů, dlažeb, zařizovacích předmětů a baterií dle objednávky SIKO – objednávka a výběr investora s případným rozdílem oproti standardnímu vybavení).
Ohřev vodyMateriály použité při výstavbě
Od firmy:DRAŽICE
Bojler značky:OKHE pro ohřev teplé vody, objem 120 l.
Standardní vybavení:
ANO
Návod k obsluze bojleru Stáhnout

Dodávané bojlery zhotoviteli: Smart technologie v ohřívačích je trendem posledních let. DZD Dražice byl jedním z prvních výrobců na trhu v Evropě a dnes představují již třetí generaci tohoto produktu

Smart ohřívač se učí sám. Poznává chování uživatele a nastavuje optimální teplotu za Vás. Jedinečný algoritmus dokáže ušetřit minimálně 15 % nákladů na ohřev teplé vody. Ohřívač je určen k tzv. akumulačnímu ohřevu užitkové vody elektrickou energií. Vodu ohřívá elektrické těleso ve smaltovaném tepelně izolovaném zásobníku.

Těleso je v době ohřevu ovládáno elektronickým termostatem E1, který umožňuje několik režimů provozu a skýtá několik komfortních funkcí. Termostat obsahuje displej, nastavování se provádí pěti klávesovou klávesnicí (šipky + OK).

Po dosažení zvolené teploty se ohřev automaticky přeruší. Více o možnostech úspor energie naleznete v samostatném návodu k elektronickému termostatu E1 – viz. funkce SMART.

Inteligentní ohřívač vody s elektronickým termostatem E1 s možností připojení na HDO (nízký cenový tarif elektřiny). Funkce SMART HDO přizpůsobí provoz ohřívače přesně dle vašich potřeb a tím dosáhnete ještě větších úspor.

Regulátor udržuje ohřívač na konstantní uživatelem nastavené teplotě v rozmezí 5 až 65 °C pouze v době, kdy je detekován nízký cenový tarif elektrické energie. V tomto režimu pracuje ohřívač s přívodem levné elektřiny (HDO). Teplota vody se v prvním týdnu (učení) nastaví automaticky na konstantní teplotu 65°C.

Rozhodnutí zvýšení nebo naopak snížení teploty probíhá automaticky od druhého týdne po zapnutí tohoto režimu. Ohřívač tedy sám nastavuje teplotu pro každý den zvlášť s ohledem na potřeby uživatele.

Mobilní aplikace

Ovládejte svůj ohřívač pohodlně pomocí mobilního telefonu, sledujte statistiky a přehledy o spotřebované energii.

Pro systémy Android 4.3 a vyšší a Apple iPhone a iPad se systémem iOS 7.0 a vyšší verze.

Elektro        Materiály použité při výstavbě
Od firmy:ABB
Standard:Vybírejte spínače a zásuvky z řada Element, Tango, Neo, Sving L
Standardní množství:·       Obývací pokoj: 4x zásuvka 230 V, 2x přepínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou, 1x TV zásuvka
·       Pokoje: 3x zásuvka 230 V, 1x vypínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou, 1x TV zásuvka
·       Kuchyň: 6x zásuvka 230 V, 2x přepínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou, 1x vývod pro připojení varné desky a trouby, 1x vývod pro připojení digestoře
·       Koupelna: 2x zásuvka 230 V, 1x vypínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou
·       Chodba: 2x zásuvka 230 V, 2x přepínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou
·       Ostatní místnosti: 1x zásuvka 230 V, 1x vypínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou
·       Venkovní prostory: 1x zásuvka 230 V, 1x vypínač, 1x vývod s objímkou a žárovkou
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Výběr z několika typů a barevných provedení spínačů a zásuvek.
Návod k obsluze termostatu ABBStáhnout

Výmalba interiéruMateriály použité při výstavbě
Od firmy:HET, alternativně jiný dodavatel
Barva a penetrace:Bílá, 2x nátěr a penetrace 1x nátěr
Standardní provedení:ANO
Poznámka:Barevná výmalba dle výběru ze vzorníku, barvy nejsou ve standardním provedení.
Vytápění rodinného domu  Materiály použité při výstavbě
Od firmy:FENIX
Způsob vytápění:Poloakumulační vytápění topným kabelem s termostatem pro každou místnost.
Termostat:Dotykový termostat TFT s intuitivním ovládáním.
Standardní provedení:
ANO
Poznámka:V hlavní nabídce ENERGIE A VYTÁPĚNÍ se zabýváme úspornými zdroji tepla.
Podlahové vytápění
Topný kabel

Podlahové vytápění pro dřevostavby poloakumulační systém – topný kabel umístěn do betonu tl. cca 5 cm na tepelné izolaci a je zalit vrstvou vodivého materiálu (beton) nebo je uvnitř této plovoucí desky (obvykle v jedné třetině od spodu), na kari síti.

I když jsou tyto skladby nazývány poloakumulační, používají se pouze ve spojení s přímotopnou sazbou, která je u nízkoenergetických dřevostaveb výhodná díky získanému levnému tarifu od dodavatele el. energie. Tloušťka nosného materiálu je příliš malá, aby mohla naakumulovat dostatečné množství energie, a tento název je používán spíše pro rozlišení způsobu instalace topného kabelu než pro rozdíl v praktickém provozu systému vytápění.

Materiály použité při výstavbě

1 – Nášlapná vrstva (dlažba, koberec, PVC, lamino)
2 – Podlahová (limitační) sonda v ochranné trubici (tzv.husí krk)
3 – Nosná betonová plovoucí deska
4 – Ocelová výztuž (tzv. Kari síť)
5 – Topná rohož (kabel) ECOFLOOR(R)
6 – Tepelná izolace
7 – Podklad (betonová deska)

Návod k termostatu TFTStáhnout

Podlahové vytápění poskytuje nejen komfort bydlení ale i umožní jakékoli uspořádání nábytku v interiéru domu. Neomezí vás umístění radiátoru pod každým oknem. Místnosti bez radiátorů jsou moderní a účelové.

Teplo stoupá od podlahy vzhůru, a tak je vytápění příjemnější i úspornější. Podlahové topení ocení i rodiny s dětmi, kdy si děti mohou hrát na vyhřáté podlaze. Regulace teploty pro každou místnost zvlášť. Intuitivní ovládaní digitálními termostaty.

Většina klientů požadovala při zprostředkování realizace výstavby vytápění podlahové. Jednak především mladí klienti nechtěli být omezováni při rozmisťování nábytku, nechtěli si design obytných místností „kazit“ deskovými radiátory. Jiní především mladí klienti tento způsob vytápění preferovaly z důvodu, aby děti hrající si v domě neprochladly od studených podlah.

Víte, že spotřeba podlahového topení je pouhých 43 – 45 % z celkové spotřeby provozu nízkoenergetické dřevostavby? Sledováno bylo měřením spotřeby na různých typech rodinných domů výrobcem Fénix několik let.

Proto bylo zařazeno podlahové vytápění do standardního provedení výstavby (zahrnuto v ceně výstavby). Podlahové vytápění je realizováno topným kabelem, který je umístěn okruhu pro každou místnost samostatně.

Topný kabel je uložen v tepelně vodivém materiálu a snadno se instaluje i do atypických či tvarově nestandardních ploch. Každá místnost má svůj samostatný topný okruh s digitálním dotykovým termostatem, který je založen na intuitivním ovládání. Funkce jsou přehledné a snadné, tím se zvyšuje i komfortní využití vytápění na nejoptimálnější teplotu každé místnosti.

Výhodou podlahového vytápění v rodinném domě je i stoupající teplo ke stropu. U vytápění deskovými radiátory teplo cirkuluje, a tak je nevyšší teplota u tropu místností, naopak nejvyšší teplota u podlahového vytápění je u podlahy a u stropu nejnižší. Toto znázorňuje níže zveřejněný obrázek.

Materiály použité při výstavbě
Alarm GSM – základní set   Materiály použité při výstavbě
Typ GSM alarmu:Alarm iGET SECURITY M2B-GSM 
Obsah dodaného setu:·        1 x centrální zabezpečovací GSM jednotka, slouží jako hlavní ovládací panel pro veškeré nastavení a komunikaci pomocí zasílání SMS zpráv, pro napojení všech bezdrátových čidel a celou kontrolu systému
·        2 x dálkové ovládání – klíčenka, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu
·        1 x bezdrátové magnetické čidlo pro zajištění dveří nebo okna, hlídá jejich otevření
·        1 x bezdrátové pohybové PIR čidlo pro zajištění místnosti
·        1 x napájecí adaptér pro centrální jednotku
·        1 x podrobný uživatelský manuál v českém jazyce
Standardní provedení:ANO
Poznámka:
Snadné a levné dokoupení dalších čidel a jiných segmentů k bezdrátovému spárování s alarmem.
Návod iget security m2bStáhnout

Každých 26 minut je vykraden jeden rodinný dům. Myslíme si, že každý majitel domu ocení zabezpečení svého majetku i s možností mít kontrolu přes svůj mobil, kdy budete v práci nebo i na dovolené.

Je tím zajištěna ochrana proti vloupání, požáru detekce plynu nebo i přivolání pomoci, pokud je váš dům narušen ve vaší přítomnosti.

Víceúčelový alarm lze využít k mnoha dalším možnostem jako je například detektor kouře a teploty, detektor plynu nebo úrovně vody apod.

Poslední dobou jsme zaznamenali zvýšený zájem investorů o zabezpečovací systémy v rodinných domech. Pojišťovací společnosti všeobecně uvádí výskyty vykradených rodinných domů, a to jeden dům každých 26 minut. Při sjednávání pojištění dřevostavby nahlaste, že Váš dům je opatřen alarmem, obdržíte automaticky slevu na pojistném.

Na přání investorů byla často prováděna příprava kabeláže pro napojení alarmů a příslušenství. Firmy zabývající se dodávkou alarmů prováděly sestavy a výpočty pro zabezpečení dřevostavby a částky nešli pod 30.000 Kč, většinou se jednalo o daleko vyšší ceny a samotní investoři byli překvapeni závěrečnou platbou.

Vedlo nás to k zamyšlení, jak bychom pomohli v tomto směru investorům. Proto jsme se rozhodli, že každá zprostředkovávaná stavební firma zahrne do součásti vybavení dřevostaveb zdarma ve vybavení domu bonus, a to základní alarmový set.

Sestava obsahuje centrální jednotku, detektor pohybu, magnetický detektor a tři ovladače (možnost dokoupení dalšího libovolného počtu jak ovladačů, tak i detektorů). Alarm umožňuje napojit další detektory vibrací, detektory na okna a dveře, detektor hladiny vody, tlačítko SOS. Lze tak rozšířit sestavu pro další možné typy zabezpečení. Přikoupení dalších detektorů je záležitostí v několika set korun.

Ovládání alarmu je intuitivní a snadné. Kontrolu díky GSM systému máte kdekoli, třeba i v zahraničí na dovolené přes svůj mobil. Lze aktivovat až tři mobily napojené na alarm i jeho dálkové ovládání mobilní aplikací. Ovládání chytrého termostatu a zobrazení aktuálního stavu pomocí bluetooth.

Návod na aktivaci a obsluhu GSM alarmu:

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz