logoznak TAAT

Dřevostavba na klíč

Vítáme vás na těchto webových stránkách. Věříme, že zde najdete potřebné informace, a to jak k výstavbě dřevostavby na klíč ve standardním vybavení ale i další témata související s budoucím rodinným domem a stavbou jako takovou. Seznámíme vás, co vše je již zahrnuto v investici do výstavby realizační stavební firmou.

Určitě pro vás budou i příjemné bonusy navíc. Třeba již v ceně standardní výstavby najdete:

Moderní dřevostavba

podlahové vytápění s digitálním termostatem pro každou místnost


● trojskla ve všech oknech


● dvoje posuvné dveře do pouzdra


● komín i s externím přítahem vzduchu


GSM alarm, budete mít svůj dům pod kontrolou i za vaší nepřítomnosti


● žaluzie v pobytových místnostech


● dvojkombinace barev na fasádě domu

Dřevostavba u vody

Dozvíte se mimo jiné:

Povíme si i o možných úsporách v běžném provozu v dřevostavbě, kdy získáte optimálním užíváním chodu domu částky, které můžete využít na zpříjemnění třeba svých koníčků, dovolené nebo jak sami uznáte za vhodné.

Shrneme si, jak je výhodné je investovat do vytápění domu tepelným čerpadlem, fotovoltaickými panely. Jak nám může dalším způsobem ušetřit energie rekuperace či klimatizace. Kde a jak žádat o dotace, díky kterým uspoříte až 50% na pořizovacích nákladech a snížíte tak spotřebu dřevostavby na minimum.

Zdarma si můžete stáhnout Ebook, který vám pomůže radami, na co pamatovat ještě před výstavbou dřevostavby.

Zprostředkujeme vám nejen výstavbu rodinného domu na klíč dle uvedených standardů, bonusů a technologií.

Zajistíme vyhotovení projektu podle vašich představ. Již ve fázi příprav a zahájení projekčních prací společně budeme konzultovat vaše požadavky, představy a nároky na vaše budoucí bydlení.

Povíme si, na co dát pozor, na co co nezapomenout, aby i do budoucna bylo vaše bydlení pohodlné ale abyste i časem mohli snadno realizovat další vaše vize jako je oplocení, stavba bazénu, zahradního domku, garáže apod. Už ve fázi projektu a následné realizace výstavby domu je potřeba takové záležitosti připravit i když je budete realizovat v dalších letech. Náklady na přípravné práce jsou nízké, a tak vám do budoucna ušetří čas i náklady.

Pomůže vám vyřídit stavební povolení nebo ohlášku stavby. Vyřízení povolení stavby je celkem náročný proces, a tak i zde vás postupně provedeme od počátku až po získání stavebního povolení. Běžně se setkáváme s 30 až 50 nutnými vyjádřeními, aby stavba mohla být povolena.

Společně si řekneme, jaké jsou možnosti dalších úspor v různých oblastech kolem dostavěného domu. Například zachycení dešťové vody na zálivku zahrady nebo mytí auta či jiné.

To určitě v budoucnu ocení každý z majitelů takových domů. 

Dřevostavby navíc vytváří zdravé prostředí pro bydlení a další výhody o kterých se dozvíte na našich dalších stránkách.

Následná realizace výstavby dřevostavby buď v nízkoenergetickém nebo pasivním provedení z osvědčených materiálů na bázi dřeva s přednostmi velmi dobrých tepelně-izolačních vlastností (nízká nebo minimální spotřeba energie) pro vás tak bude přínosem do budoucnosti. Vnitřní prostory dřevostavby lze vytopit za kratší dobu a teplo neodchází do stěn, jak je tomu u rodinných domů stavěných jinými stavebními materiály.

To určitě v budoucnu ocení každý z majitelů takových domů. 

Můžete si dopřát i doplňky na fasádu domu. Pokud chcete, aby se váš dům byl jedinečný. Barevnost doplňků je velká, a tak si může dopřát každý z vás podle svého vkusu.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz