logoznak TAAT

Doplňky na fasádě dřevostavby

Ikona domu s palubkami

V každém rodinném domě je tajemství. Co však, když by tajemství bylo vidět hned na první pohled? Představujeme vám svět neotřelých doplňků na fasádě, které promění váš domov nejen, který bude vyprávět příběh rodiny, ale ukáže na první pohled i vaši osobitost a vkus. Možností volby doplňků na fasádě je nespočet, pojďme si přiblížit alespoň některé z nich.

Kamenný obklad je přenesení přírody přímo na váš dům

Kamenný obklad není jen povrchní kamenina, je to vzkaz minulosti spojený s moderním designem. Kombinací různých druhů kamene můžete vytvořit unikátní vizuální dojem. Kamenný obklad není jen o estetice, poskytuje i vynikající ochranu před povětrnostními vlivy a zvyšuje izolační vlastnosti domu. Lze použít i imitace obkladového kamene, který je s příznivější pořizovací cenou a efekt je téměř k nerozeznání.

Barevná dvoj kombinace fasádních barev

Přejděme k paletě barev! Dvoj kombinace fasádních barev nejen osvěží vzhled vašeho domu, ale také vytvoří dojem harmonie a stylu. Zkombinujte odvážné barvy s neutrálními tóny, a můžete tak vytvořit fasádu, která vypráví příběh o vitalitě a rodinné pohodě. Dvoj kombinaci barev u nás máte již v ceně standardního provedení výstavby.

Doplňky dřeva na fasádě jako přírodní materiál

Doplňky na fasádě domu

Dřevo je nejlepším přítelem rodinného domu. Doplňkový obklad ze dřeva nebo palubek není jen o vzhledu, ale také o přidané tepelné izolaci. Moderní design může spojit tradiční dřevo s minimalistickými liniemi, čímž vytvoříte fasádu, která je nejen moderní, ale i přívětivá.

Okenní šambrány

Okenní šambrány nejsou pouhým orámováním pro okna či vstupních dveří, jsou pěkným doplňkem pro vaši dřevostavbu. Využijte různé tvary, materiály a textury, abyste vytvořili výrazné vizuální prvky, které zdůrazní krásu vašich oken a celé fasády.

Venkovní osvětlení na fasádě dodá dřevostavbě moderní vzhled

Pro milovníky večerů jsou moderní venkovní světla tím pravým doplňkem. Použijte různé druhy osvětlení a umístěte je strategicky, abyste vytvořili intenzivní, účelné, ale příjemné světelné scény, které přidají do vašeho domova magii.

Více než dům

Vaše fasáda není jen vnější obálkou domu, je to příběh, který vyprávíte světu. Nebojte se experimentovat s kombinacemi materiálů, barev a světla. Vytvořte fasádu, která odráží nejen váš vkus, ale také lásku a jedinečnost vaší rodiny. A tak, každý, kdo projde kolem, bude nucen se zastavit a říci: „To je něco úžasného!“

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz