logoznak TAAT

Co je již navíc standardním provedení výstavby?

Podlahové vytápění v dřevostavbě – v ceně rodinného domu

Podlahové vytápění poskytuje nejen komfort bydlení ale i umožní jakékoli uspořádání nábytku v interiéru domu. Neomezí vás umístění radiátoru pod každým oknem. Místnosti bez radiátorů jsou moderní a účelové.

Teplo stoupá od podlahy vzhůru, a tak je vytápění příjemnější i úspornější. Podlahové topení ocení i rodiny s dětmi, kdy si děti mohou hrát na vyhřáté podlaze. Regulace teploty pro každou místnost zvlášť. Intuitivní ovládaní digitálními termostaty.

Dvoje posuvné interiérové dveře – v ceně rodinného domu

Zasunutí dveří do pouzdra je hned na pohled velmi elegantní. Výhodné je například umístění takových dveří mezi zádveří a chodbu.

Takové dveře oceníte v chladném období, kdy je jednoduše vysunete, naopak v letních měsících mohou být stabilně zasunuté a tím se opticky i zvětší prostor, dveře nikde nepřekáží.

Trojskla ve všech oknech – ceně dřevostavby

Trojskla zajistí v letním období menší prostupnost tepla. V kombinaci se žaluziemi se tento efekt ještě zvýší.

Dalšími výhodami je vyšší odolnost prostupu zvuku (cca vyšší o 30 %) a navíc eliminace vnitřního rosení. Plastová okna jsou odolná proti povětrnostním vlivům i korozi. Mají vynikající stálobarevnost a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Výběr designu je velmi široký.

Žaluzie v pobytových místnostech – ceně dřevostavby

Soukromí Vám zajistí interiérové žaluzie v pobytových místnostech jako je obývací pokoj, kuchyně, ložnice, pracovna, dětský pokoj.

Ovládáním si lze přizpůsobit intenzitu stínění a propustnost světla.

Pestrá škála barev, snadné ovládání řetízkem, přes lamely je protažena páska široká 5mm. Může být i v provedení celkového zastínění, s koncovou tvarovou lamelou nebo zaobleným horním profilem.

Vzorníky mají širokou kolekci, reálné barvy a struktury materiálu, kterou vám rádi předvedeme při osobním.

Komínové těleso – v ceně rodinného domu

Jako alternativní zdroj tepla komínové těleso s možností napojení na krbová kamna nebo krb. Zatopit si pro pohodu v domě je určitě příjemný prvek pohodového bydlení.

Ke komínovému tělesu je vyveden i venkovní přítah vzduchu, kdy nespalujete kyslík z místnosti, ale je nasáván z venkovního prostředí. Dnes je již samozřejmostí i provedení přívodu externího vzduchu v základové desce, kde je pak vyústění v podlaze v místě kamen nebo krbu. Nespalujete pak kyslík potřebný k hoření paliva z místnosti, ale z venkovního prostředí.

Zabezpečení domu zajistí víceúčelový GSM alarm – zdarma

Každých 26 minut je vykraden jeden rodinný dům. Myslíme si, že každý majitel domu ocení zabezpečení svého majetku i s možností mít kontrolu přes svůj mobil, kdy budete v práci nebo i na dovolené.

Víceúčelový alarm lze využít k mnoha dalším možnostem jako je například detektor kouře a teploty, detektor plynu nebo úrovně vody apod. Je tím zajištěna ochrana proti vloupání, požáru detekce plynu nebo i přivolání pomoci, pokud je váš dům narušen ve vaší přítomnosti.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz