logoznak TAAT

Změňte svůj domov na místo plné pohodlí a stylu

Ikona rekonstrukce rodinného domu

Někdy však i ty nejvíce milované domovy potřebují oživení a proměnu. A tady nastupuje na scénu rekonstrukce, což je skvělý způsob, jak dát vašemu domovu nový život a přizpůsobit ho změněným potřebám vaší rodiny.

Prvním krokem k úspěšné proměně rodinného domu je realistická a pečlivá plánování. Identifikujte oblasti, které potřebují nejvíce pozornosti – může to být modernizace kuchyně, obývacího pokoje nebo rozšíření prostoru pro rodinu. Důkladná analýza vám umožní efektivně využít dostupný prostor a zároveň zvážit estetické a funkční prvky. Nabízíme vám na klíč:

Rekonstrukce bytu
Rekonstrukce domů
Rekonstrukce bytů
Zateplení rodinných domů, panelových i činžovních domů
Výstavbu zpevněných ploch (chodníky, parkoviště
Stavbu garáží, garážových stání, zahradních domků
Terasy, pergoly
Oplocení pozemků

Rekonstrukce domů

Nabízíme komplexní služby rekonstrukce bytů a rodinných domů. Bez ohledu na to, zda plánujete celkovou přestavbu nebo jemné vylepšení, máme tým zkušených odborníků, kteří vám pomohou přivést vaše nápady k životu. Snažíme se nejen o estetickou krásu, ale také o efektivitu a praktičnost každého prostoru.

Zateplení pro energetickou úsporu

Rekonstrukce domu

Zateplení budov je klíčovým prvkem při optimalizaci energetické účinnosti vašeho domu. Pomáhá snižovat náklady na vytápění, což není jen ekonomicky efektivní, ale také ohleduplné k životnímu prostředí.

Zpevněné plochy a venkovní prostory

Specializuje nejen na interiérové práce, ale také na vytváření kvalitních venkovních prostor. Zhotovíme chodníky, parkovací stání, a jiné zpevněné plochy s důrazem na odolnost a estetiku.

Realizujeme také terasy, pergoly a zahradní domky, které slouží nejen jako praktické rozšíření domova, ale i jako pohodlná a stylová místa pro odpočinek.

Garáže a praktická řešení

Potřebujete novou garáž pro vaše vozidlo nebo extra úložný prostor? Jsme tady, abychom vám pomohli s plánováním, návrhem a realizací vaší nové garáže. Naše práce jsou pečlivě provedeny s ohledem na vaše potřeby a můžeme vytvořit garáž, která je nejen funkční, ale i vizuálně odpovídá vašemu domu.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz