logoznak TAAT

Na co pamatovat ještě před výstavbou dřevostavby?

Na co pamatovat ještě před výstavbou dřevostavby?

Níže na této stránce si můžete stáhnout Ebook s tématem na co pamatovat ještě před výstavbou domu.

Již před samotnou výstavbou je potřeba promyslet, co vše bude potřeba zohlednit navíc k samotnému domu ale i co se týká pozemku a na něm dalších vašich případných záměrů do budoucna.

U domu se může opomenout třeba zahradní kohout, zásuvku na terase a pak je složité dodatečně takové věci realizovat po dostavbě nebo nastěhování.

Na zahradě třeba plánujete do budoucna zahradní domek, bazén, vrata na el. ovládání, a tak by měla být realizována příprava, k tomu se musí uzpůsobit velikost elektrického rozvaděče v domě a možnosti napojení potřebných jističů navíc.

Záměry, které plánujete navíc, nemusíte většinou realizovat při výstavbě a příprava není nijak nákladná. Jde třeba o vyvedení elektrického kabelu, který bude mít potřebnou délku k budoucímu zahradnímu domku a zůstane zakopán v zemi u domu a samozřejmě i umístění jističe. Druhý konec kabelu je odpojený v rozvaděči, kde je připraven na napojení na již předem připravený jistič.

Taková příprava je potom k nezaplacení než pak řešit, jak vlastně zahradní domek napojit nebo jej mít bez elektřiny.

Uvádíme níže seznam a pár fotografií pro dokreslení. Snad vám jednotlivé body pomohou, abyste naplánovali vše, co je pro vás potřeba, abyste měli vše potřebné již připraveno.

Pokud by vás ale přeci jen napadlo ještě něco dalšího, co neuvádíme, budeme rádi, když nám chybějící bod zašlete třeba přes náš kontaktní formulář na této webové stránce.

Tak a jdeme na to:

Ebook požadavky k výstavběKE STAŽENÍ ZDE

Snad těmito radami přispějeme k vašemu pohodlnějšímu bydlení.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz