logoznak TAAT

Ozvučení koupelny

Sice není ve standardní dodávce výstavby dřevostavby, ale proč si nedopřát něco navíc. Je fajn si pustit svojí oblíbenou stanici nebo hudbu přímo ze svého mobilu a zpříjemnit si tak chvíle v koupelně.

Oblíbená součást moderní elektroinstalace – rádio do zdi od ABB se připojila ke světovému fenoménu pod názvem iPod a iPhone od společnosti Apple. Zcela nová je dokovací stanice s názvem Busch-iDock, která zprostředkovává spojení a přenos signálu ze zmíněných přístrojů Apple do ozvučovacího systému.

Ozvučení koupelny

Samotná dokovací stanice je určena zejména pro spojení se známým a populárním zesilovačem s tunerem FM tzv. rádiem do zdi, které najde uplatnění např. v koupelnách, kuchyních a dalších obytných prostorech.

Kromě přenosu zvuku zajišťuje dobíjení baterie pro zmíněné přístroje Apple a je navíc vybavena vstupní zdířkou 3,5 mm pro připojení různých jiných MP3 přehrávačů. Do dokovací stanice je možno připojit všechny přístroje Apple, vybavené Dock Connectorem.

Pro dálkové ovládání přehrávání je možné použít dálkové ovládání Apple Remote, přičemž toto ovládání je funkční pro zesilovač s tunerem FM, i když iPod ani iPhone není zapojen v dokovací stanici. Pohodlně si pak můžete přepínat rozhlasové stanice a ovládat hlasitost z vany plné teplé vody.

Instalace je velmi jednoduchá, prostě stačí připojit přístroj na 230V stejně jako rádio a navzájem propojit, plus připojit vybrané reproduktory. Samozřejmě, že instalace by měla být prováděna profesionálem v oblasti elektroinstalací.

Dokovací stanici Busch-iDock si můžete pořídit, stejně jako rádio, v designových řadách Neo®, Element®, Time®, Time® Arbo, future® linear, solo®, solo® carat a alpha exclusive® z nabídky ABB. Dokovací stanice je součástí systému Audioworld.

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz