logoznak TAAT

18 x TOP pro dřevostavby

Levnější investice do výstavbyDřevostavby jsou investičně levnější, ekonomicky úspornější (úspora při výstavbě dřevostavby může být i několik set tisíc Kč oproti klasickým technologiím).
Téměř bezúdržbový rodinný důmDřevostavby jsou téměř bezúdržbové, takže svůj volný čas využíváte příjemnějšími způsoby než péčí o dům a jeho údržbu.
Dva nezávislé způsoby vytápěníDva topné systémy jsou ve standardním vybavení u každé dřevostavby (podlahové vytápění topným kabelem a komínové těleso), sami si volíte, jak budete rodinný dům vytápět a v případě odstávky elektřiny či plynu máte možnost zatopit v krbu či krbových kamnech.
Snazší přestavbaÚprava dispozic místností dřevostavby díky použitým technologiím je pak vcelku snadná a daleko méně náročná, než je tomu u zděných staveb.
Více obytné plochyDíky štíhlosti obvodových stěn lze efektivněji využít zastavěnou plochu ve prospěch obytné plochy (tím lze získat např. navíc dětský pokoj nebo prostornou šatnu či pracovnu oproti stavbám stavěnými zděnými technologiemi). Například u Bungalovu o zastavěné ploše 100 m2, tak získáte 8 – 10 m2 navíc.
Možnost nepřetržité výstavbyCeloroční možnost výstavby dřevostavby tedy i v zimních měsících díky „suché technologii“, mráz, sníh nemá vliv na časový průběh výstavby.
Rychlost výstavbyRychlost výstavby je nesrovnatelná s klasickými či jinými způsoby výstavby rodinných domů a vlastnosti takových domů jsou bezkonkurenční (to netvrdíme my, ale investoři bydlící v dřevostavbách). Odpadají náročné technologické procesy například betonáže, omítky apod., které prodlužují dokončení výstavby rodinného domu a způsobují jeho dlouhodobou výstavbu (1-2 roky).
Úspory vytápění domuMinimální spotřeba vytápění (ceny elektřiny i plynu stouply za poslední roky cca o 30% a sami vidíme, že další růst cen energií pokračuje a zřejmě tomu bude i v následujících letech). Způsob využití získaných úspor bude záležet jen na Vás.
Minimální nároky při výstavběVýstavba bez použití těžkých mechanismů. Lze tedy stavět bez problémů i na méně přístupných stavebních pozemcích i na pozemcích menších velikostí. Není nutné používat těžkou techniku.
Certifikované stavební materiályStavebními firmami jsou používány výhradně vysoce kvalitní, prověřené a certifikované stavební materiály určené pro dřevostavby od osvědčených a renomovaných dodavatelů.
Jakýkoli styl domuNeomezené možnosti designu dřevostavby jak v interiéru, tak i exteriéru. Používané technologie umožňují jakoukoli kreativitu pří výstavbě rodinných domů.
Bydlíte okamžitěTechnologie na „suché bázi“ umožní stavbu využít ihned po jejím dokončení. Odpadají měsíce vysychání stavby. Bydlíte ihned po dostavbě a kolaudaci rodinného domu.
Stabilní teplotaPoužitím osvědčených skladeb stěn obvodového pláště dřevostavby se zabrání rychlému vychladnutí v zimě, v letním období naopak spolehlivě chrání proti přehřívání.
Nízké provozní nákladyDobré tepelně-izolační vlastnosti v kombinaci topného systému skýtají záruku minimálních provozních nákladů, v porovnání se zděnou stavbou – ušetříte tak nemalé finanční částky každý rok.
Příjemný pocit bydleníKomfortní, moderní bydlení v dřevostavbě s pocitem návratu k tradicím a k přírodě. Dřevo vytváří příjemné vnitřní klima, které je pro mnoho investorů důležitým faktorem pro bydlení a životní styl. V dřevostavbě se cítíte mnohem příjemněji, než je tomu u jiných staveb. Je prokázáno, že z psychologického hlediska jsou dřevostavby pro jejich uživatele velmi přirozeným a uklidňujícím prostředím.
Maximální přesnostVysoká přesnost výstavby díky použitým technologiím Vám zaručí kvalitní stavbu rodinného domu. Použitím sádrokartonu či Fermacellu jsou stěny naprosto rovné a hladké, dosáhnout takového povrchu při klasických omítkách je v podstatě nemožné. Totéž pak platí pro fasádu.
Snížení nákladů výstavbyDřevo a Farmacellové desky a další použité stavební prvky mají podstatně nižší hmotnost, snižují se tedy náklady na přepravu materiálu a zemní práce.
Další úspory navícMůžeme topit pouze v době, kdy jsou dřevostavby obývány a nemusíme platit zbytečně energii, která Vám vytápí dům v době, kdy je prázdný. Jak? Jednoduše snížíte teplotu a nastavíte dobu, po kterou má snížení trvat. Tím získáte další úsporu v provozu rodinného domu.
Moderní design rodinného domu

Kontaktní formulář

logoznak TAAT

© 2022, TAAT Consulting s.r.o
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, je bez předchozího souhlasu TAAT Consulting s.r.o zakázáno.

Provozovna:
Chlumecká 1539
198 00 Praha 14 - Kyje
T: +420 704 903 903
E: info@dum-top.cz